Zápasy 26. 11. 2023

Dorostenci v Mostě sahali po bodech

Dorost se v sobotu po obědě představil na ledě vysoce favorizovaného Mostu a kluci ukázali, že hrát se dá s každým.

Další velmi dobré utkání sehráli dorostenci na ledě mosteckých Lvů. V první třetině byl lepší soupeř, který šel po zásluze do vedení, našim klukům se však podařilo vyrovnat a nerozhodný stav udržet do první přestávky. Bohužel první polovina druhé třetiny byla, z pohledu našich kluků, asi nejhorší částí utkání, když během pěti minut třikrát inkasovali. Jako letos již nejednou, ukázal v závěrečné třetině tým charakter, soupeři se nejen vyrovnal, ale dokonce udával tempo utkání. Odměnou byly dvě branky a v závěrečných minutách pak vyrovnání viselo doslova na vlásku. Domácí doslova tlačili časomíru a nejtěsnější vítězství 4:3 (1:1, 3:0, 0:2) udrželi.

Přestože na body kluci tentokrát nedosáhli, byli trenéři spokojeni a věří, že dobrý výkon dodá klukům chuť do další tvrdé práce.