Zápasy 26. 3. 2024

Poslední zápasy SŽ B na domácí půdě

O víkendu jsme hostili hned dva týmy, padla výhra i prohra.

V sobotu v poledne proti nám nastoupili Sršni Kutná Hora. Skóre otevřela Anna Káchová, podmanili jsme si tak první třetinu 1:0. Druhá třetina se více povedla Sršňům a skončila za stavu 2:2, náš gól střelil Lukáš Moravec. Do třetí třetiny jsme vstoupili bojovně, 3. gól střelil Mykee Pelikán, bojovali jsme urputně za výhru, hráči i gólman do toho dali vše. Po odvolání brankáře poslal pár vteřin před koncem, přes půlku hřiště, do brány puk Lukáš Moravec a konečný výsledek proměnil tedy na 4:2, což jsme náležitě oslavili.

V neděli jsme hostili HC Spartak Žebrák. Bylo vidět, že se bude jednat o svižnou hru na obou stranách a tempo i šance byly vyrovnané. V 10. minutě otevřel skóre zápasu Jan Fencl, na konci první třetiny ale soupeři dorovnali na 1:1. I když jsme se snažili a skórovali ještě třikrát, protihráči nás přestříleli a odvezli si vítězství. Víkend jsme si užili a budeme se těšit na velikonoční turnaj v Bílině.