Zápasy 29. 10. 2023

Hvězda znovu vyhrála po nájezdech

Skoro jako přes kopírák dopadlo druhé měření sil juniorů s pražskou Hvězdou, zatímco na ledě soupeře jsme byli lepším týmem, v odvetě lze bod považovat za vydřený.

RLJ - 9. kolo so 28. 10. 2023 17:25

HK Kralupy nad Vltavou

vs

HC Hvězda Praha

1:2sn (1:0, 0:1, 0:0 – 0:1 – 0:0)

Branky a nahrávky: 15:45 Krátký (Krčmář, Jechumtál; 5/5) – 21:09 Hulej (5/4), 60:00 Hulej (SN). Rozhodčí: Hanžl – Černý, Šimral. Diváci: 81. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. Střely na branku: 1:2. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Němec – Hanousek, Svoboda, Fišer, T. Krejčí, Válek, Havel – Bláža, Pišinger, Voljanskij, Štajnc, Krátký, Šimon, Škopek, Jechumtál, Krčmář.

Tomeš – Foltýn, Hulej, Burgr, Hrůšová – Srb, Neuhausel, M. Krejčí, J. Václavek, Ivanovic, Topol, Bláha, Jelen, Frank, M. Václavek, Pírs.

Bez tří hráčů základní sestavy se museli trenéři obejít v důležitém utkání juniorské soutěže. Přestože po většinu utkání udával tempo hry soupeř, podařilo se klukům vstřelit úvodní branku a získat tak minimálně psychickou výhodu. Bohužel tradiční nedisciplinovanost a s ní spojená vyloučení, umožnila soupeři vyrovnat, navíc během druhé třetiny získat velkou herní převahu. V těchto chvílích byl opět nejlepším hráčem na ledě domácí gólman David Němec, především díky jeho zákrokům se šlo do závěrečné třetiny za vyrovnaného stavu. V poslední třetině, přes několik šancí na obou stranách, branka nepadla. Opět tedy rozhodovali nájezdy, kdy byl šťastnější soupeř.