Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Oznámení

Na novou sezónu nový led v novém designu

17.08.2023 | Libor Štajer

Až v pondělí kralupští hokejisté naskočí na led, uvítá je nejen zcela nový čerstvý led, ale i jedno velké překvapení! Celý článek

 
 

Volné ledy na kralupském zimáku

15.08.2023 | David Krybus

Od pondělí 21. do čtvrtka 30. srpna 2023 jsou v rozpise ledové plochy volné kapacity, které je možné využít ke komerčnímu pronájmu.
Celý článek

 
 

Hokejový klub představil další trojlístek posil pro 2. ligu

27.07.2023 | kralupskyzpravodaj.cz převzato se souhlasem

Léto je sice v plném proudu, ovšem kralupské hokejové Áčko dále zbrojí na II. ligu. Po již představených posilách se k týmu brzy připojí další trojlístek hráčů, s nimiž se vedení dohodlo na spolupráci.

Celý článek

 
 

Posily útoku kralupských Vyder

05.07.2023 | Petr Marhan

Adam Kellerstein a Tadeáš Pejchal jsou nová jména na soupisce Klubu, která „přilétla“ z Letňan. Tadeáš má tři roky zkušeností s 2. ligou a dokonce 42 zápasů v americké juniorské soutěži USPHL. Adam hraje tři roky 2. ligu, naskočil i do 1. ligy v ČR a za HK Skalica hrál jednu sezónu Slovenskou hokejová ligu.

Celý článek

 
 

Informace ke kvalifikaci o II. ligu

22.03.2023 | Petr Marhan

Vážení příznivci kralupského hokeje,

děkujeme za Vaši podporu po celou letošní sezónu, která je pro naše Áčko tolik úspěšná! Jsme rádi, že jsme si společně mohli užít krásné play-off s velkou sladkou tečkou v sobotním finálovém utkání v Mělníku. Věříme, že jste si oslavy krajského mistrovského titulu po 23 letech patřičně užili!

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Partneři
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS